МІСІЯ, МЕТА І СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ:

Ми допомагаємо людям зберегти здоров’я і подовжити життя. Ми прагнемо до задоволення потреби людей в якісних ліках, які необхідні для лікування складних захворювань. Ми працюємо, щоб зробити ціни максимально доступними для лікування наших співвітчизників, ретельно і відповідально відбираючи найкращих виробників лікарських засобів світу, для забезпечення найвищої якості і належної безпеки нашого портфелю продуктів.

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів Украйни для лікування онкологічних і інших захворювань, ціна яких є життя людини. Ми постійно вдосконалюємо наш професіоналізм і практичний досвід, які ґрунтуються на сучасних досягненнях медицини і фармацевтики.

Наша мета – розширення асортименту лікарських засобів, що використовуються для терапії онкологічних і інших тяжких недугів, для максимального задоволення потреби пацієнтів в комплексному та ефективному лікуванні.

Фармацевтична Компанія ВІСТА має багаторічний досвід розповсюдження ліків на фармацевтичному ринку України і ми завжди відповідаємо за збереження їх якості на всіх етапах доставки препаратів до пацієнта.

Ми співпрацюємо з широким колом аптечних, лікувально-профілактичних закладів, науково-дослідних установ України, забезпечуємо донесення інформації про лікарські засоби компанії, особливості їх використання, зберігання та переваги персоналу аптек і медичних закладів, піклуючись про належний рівень знань фахівців щодо застосування препаратів для пацієнтів.

Ми уважно слідкуємо за відгуками спеціалістів практичної медицини про результати використання ліків у клініках країни, виконуючи постійно діючу програму в компанії з фармаконагляду відповідно до діючого законодавства України по забезпеченню належної якості та безпеки лікарських засобів.

НАША КУЛЬТУРА:

- Високий професіоналізм команди і втілення всіх принципів управління якістю на підприємстві;
- Використання світових стандартів і досягнень у практику компанії для вдосконалення якості продуктів і послуг споживачеві;
- Системний розвиток нових партнерських взаємодій зі світовими фармацевтичними компаніями для збільшення асортименту лікарських засобів за доступною ціною, відповідно до сучасних потреб хворих.
- Гнучкість і лояльність до потенційних партнерів і споживачів при створенні комерційних умов співробітництва.

 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…