Новини

22 вересня – Всесвітній День пацієнтів хворих на хронічний мієлолейкоз (ХМЛ). Вибір саме цієї дати пояснюється мутаціями 9 та 22 хромосом у цих пацієнтів, що призводить до неконтрольованого росту білих клітин крові.

Ще 15 – 20 років назад такий діагноз був смертельним, але зараз існує достатня кількість препаратів, зданих зупинити прогресію хвороби та вернути пацієнтів до активного життя. В цей день пацієнти, хворі на тяжку хворобу об’єднуються, щоб звернути увагу на захист своїх прав отримати адекватне та безкоштовне лікування та підвищити рівень знань по діагностиці цієї хвороби.

В Україні є близько 3 тисяч пацієнтів, хворих на ХМЛ. Також існує благодійна організація пацієнтів, хворих на цю хворобу – «Капля крові», що має за свою мету поширити доступ до безкоштовного лікування для кожного пацієнта. Фонд працює разом з медичною та фармацевтичною спільнотою по розширенню можливостей як діагностики так і лікування пацієнтів, хворих на ХМЛ, займається освітньою роботою, проводить школи навчання для хворих на ХМЛ.

 

01

Згідно статистичних даних МОЗ України на 2017 рік близько 400 тисяч дорослих хворих в Україні страждають на захворювання крові та кровотворних органів. Структура гематологічної захворюваності досить різноманітна та включає в себе як доброякісні хвороби, зі сприятливим прогнозом перебігу, так і важкі злоякісні патологічні стани, що загрожують часто життю пацієнта та можуть викликати низку тяжких ускладнень.

З 1 по 15 грудня 2018 року в мережі клінік «Медіан» проходили Дні безкоштовної денситометрії за сприяння фармацевтичної компанії Віста. Мережа «Медіан» має 5 клінік, що розташовані як в Києві, так і поза Києвом, в Борисполі та поруч Борисполя. Мережа клінік «Медіан» має власні лабораторії , аптеку та діагностичні обладнання.

Всього близько 400 осіб пройшло первинний скринінг на ознаки остеопорозу протягом Днів безкоштовної денситометрії. У багатьох обстежених віком від 45 років було діагностовано остеопороз та остеопенію. Пацієнти отримали безкоштовну консультацію спеціаліста та рекомендації щодо подальшого лікування та обстеження. 

З 10 по 16 листопада на базі київської мережі «Аптека гормональних препаратів» пройшов благодійний проект по виявленню ознак остеопорозу у населення. Проект був організований фармацевтичною компанією ВІСТА, анонсовано у Фейсбуці, на нашій сторінці, запрошувалися усі бажаючі пройти безкоштовну денситометрію на ознаки остеопорозу.

В благодійному проекті прийняли участь лікарі – експерти з діагностики остеопорозу клінік VERUM, TARGET та ПАТ Укрзалізниця.

Спортивний Клуб 5 Element організував Дні Здорової Діагностики для своїх клієнтів з 24 по 27 жовтня з турботою про їх здоров’я. За сприяння фармацевтичної компанії ВІСТА всі бажаючі можуть пройти безкоштовну діагностику стану кісткової системи за допомогою УЗ денситометрії та отримати безкоштовну консультацію лікаря – спеціаліста у випадку порушень мінеральної щільності кістки.

Клініка судинної патології розташована в Києві по вулиці Брожка, 100 Б та спеціалізується у лікуванні захворювань судин різного походження. Головний лікар клініки, Лірник Сергій Віленович – один з ведучих судинних хірургів в Україні з досвідом роботи понад 25 років, автор власних методик лікування та методу компресійного масажу для лікування венозної недостатності. Сергій Віленович власноручно розробив апарат для компресійного масажу нижніх кінцівок. В клініці використовується найсучасніше обладнання, як для діагностики, так і для лікування захворювань судин.

Клініка «TARGET» розташована у Києві, спеціалізується в лікуванні онкологічних захворювань різної локалізації. В клініці працюють спеціалісти найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи в онкології. Клініка використовує міжнародні стандарти діагностики та лікування захворювань, відрізняється персоналізованим підходом до кожного пацієнта.

Фармацевтична компанія «Віста» продовжує свій внесок в забезпечення доступності для українців обстеження на наявність остеопорозу, адже раннє його виявлення і вчасне лікування сприяють попередженню тяжких переломів.  

Для покращення діагностики остеопорозу, компанія пропонує нові можливості, що відкривають перспективи приватним та державними закладам України.  Так, нещодавно відбулась акція надання сучасного портативного апарату для ультразвукової денситометрії виробництва Ізраїль філії ПАТ «Укрзалізниця» Київській Клінічній Лікарні №3 для виявлення остеопорозу серед працівників Укрзалізниці і населення м. Києва, яке обслуговує відомий лікувальний заклад.

Згідно міжнародної статистики кожна третя жінка у віці від 50 років та кожний п’ятий чоловік страждають на остеопороз. Остеопороз – одна з важливих проблем охорони здоров’я, що призводить до госпіталізації хворих на фоні розвитку ускладнень – переломів та безумовний фактор інвалідізації населення. Соціальна значимість остеопорозу обумовлена його високою частотою розповсюдженості, особливо враховуючи зростання проявів остеопорозу у осіб молодого працездатного віку на тлі супутньої патології. Ключовий фактор діагностики стану кісткової системи та підтвердження діагнозу остеопорозу – денситометрія.

Остеопороз – системне захворювання кісткової тканини, яке характеризується зниженням мінеральної щільності та якості структури кістки. Як результат, розвивається ризик деформації кісток та низько-енергетичних переломів. В усьому світі остеопороз – одна з найбільш розповсюджених та важливих проблем охорони здоров’я. При обстеженні осіб віком від 50-ти років та старше, у відповідності з критеріями ВОЗ, діагноз остеопорозу ставиться кожній 3-й жінці та кожному 5-му чоловіку. Частота остеопоротичних переломів у жінок є вищою за частоту інфаркту, інсульту та раку молочної залози, разом узятих, згідно даних досліджень по остеопорозу. 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…