Новини

20 жовтня – міжнародний День боротьби з раком молочної залози. Цей День покликаний привернути увагу громадськості до проблем профілактики, раннього виявлення, діагностики, своєчасного та якісного лікування пацієнток з раком молочної залози.

Ідея створення Дня боротьби з раком молочної залози належить ВООЗ та започаткована в 2003 році. З того часу цей День широко відзначається по всьому світу.
Якщо декілька десятиріч тому це захворювання називали «хворобою черниць», то сьогодні жертвами раку грудей стають жінки різного віку, соціального статусу, професійної належності.

Кількість випадків раку молочної залози в розвинених країнах різко зросла після 1970-х років. Це пояснюють, зокрема, зміною стилю життя населення розвинутих країн (наприклад, в сім’ях зменшилась кількість дітей, і термін годування грудьми скоротився).

В більшості випадків рак молочної залози – спорадичне захворювання, але в 5-10% може бути спадковим та проявляється внаслідок генних мутацій.ншими потенційними факторами ризику вважаються аборти, відсутність пологів та вигодовування груддю, підвищений рівень естрогенів, фізичні травми молочної залози, вплив випромінювання, вагітність у віці від 30 років і старше.

З метою попередження раку молочної залози жінкам необхідно щомісячно проводити огляд та пальпацію молочних залоз, тобто самообстеження, виявляти зміни, які в них з’явились і, якнайшвидше, звертатись до медичного закладу для лікування онкопатології. Своєчасне звернення та лікування відіграє важливу роль.

До симптомів, на основі яких можна запідозрити рак, відноситься поява щільного горбистого вузла, де раніше він не спостерігався, поява зморшкуватості, втягнення шкіри, втягнення і фіксація соска, деформація молочної залози, утворення виразки, скоринок, тріщин на молочній залозі.

Мамографія може виявити пухлини до того, як вони почнуть проявлятися клінічно. Першу мамографію жінки повинні робити у 40 років, після 40 – кожен другий рік, а після 50 – щорічно. Жінкам, які не досягли 40 років, рекомендується робити ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз.

Для попередження розвитку онкопатологій необхідно пам’ятати про профілактичні заходи, спрямовані на дотримання основних правил здорового способу життя: раціональне харчування, нормалізація ваги, відмова від шкідливих звичок (паління та надмірне вживання алкоголю), фізичні навантаження згідно вікової категорії, тривале грудне вигодовування.

 

Як говорить історія 16 жовтня 1846 року зубний лікар Томас Мортон вперше провів операцію під ефірним наркозом. Цей день в усьому світі прийнято вважати Днем анестезіолога. Боляче не буде – це обіцяння анестезіолога )) Надпис на пам’ятнику першому анестезіологу говорить «До нього хірургія в усі часи була агонією»

Анестезіологи – реаніматологи – це ті лікарі, що захищають від болю, «дихають» за пацієнтів під час операції. Під спостереженням цих спеціалістів найскладніші хірургічні операції та маніпуляції проходять безпечно та комфортно, без болю та страху.
 
 Як жартують самі анестезіологи наркоз є мистецтвом, а не наукою так як треба правильно підібрати засіб та його дозування, щоб пацієнт вчасно заснув та проснувся. А це не тільки математичні розрахунки, а й розуміння індивідуальних потреб пацієнта в залежності від віку та рівня здоров’я.
 
ВІСТА вітає всіх причетних до цього свята та бажає, щоб кількість інтубацій дорівнювала кількості екстубацій та загальна кількість наркозів дорівнювала кількості пробуджень. Бажаємо чути тільки гарні новини про позитивну динаміку статусу ваших пацієнтів. А також бажаємо вам здоров’я, гарного настрою, професійних та особистих успіхів!
 
anest

2 жовтня – професійне свято медичних працівників у сфері урології, всесвітній День Уролога.

Фармацевтична компанія ВІСТА вітає всіх хто працює у цій галузі та бажає професійної реалізації та успіхів як на роботі, так і в особистому житті!

Нехай кар'єра стрімко біжить вгору, постійної білосніжної, як Ваш халат на роботі, смуги успіху і везіння!

denurologa

Дорогі колеги!

Прийміть наші щирі вітання із професійним святом!

Ви оберігаєте найцінніше – людське життя, тому часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей.

Успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

Зі святом!

Professonal

 

Підключення до zoom трансляції вебінару: "НЕЙРОЕНДОКРИННІ ПУХЛИНИ: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ"

Вхід до конференції виконується за допомогою комп’ютера

Переходимо за посиланням для підключення до конференції

https://zoom.us/j/94597353393

Запускаємо із браузера

01 nep

 

Вводимо своє Прізвище та Ім’я

02 nep

 

Вводимо пароль конференції та ідентифікатор конференції 

Ідентифікатор: 945 9735 3393

password

Очікуємо запрошення

 

Після запрошення відкривається вікно трансляції та клікніть на позначку «мікрофон»

03 nep

 

Потрібно клікнути «ввійти за допомогою комп’ютера »

04Nep

 

Ви у вікні трансляції конференції. Слідкуйте, щоб був вимкнений мікрофон, та вмикайте його, коли хочете задати питання

05nep

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТРАВМАТОЛОГА!

Професія лікаря-травматолога гідна величезної поваги і по-справжньому є покликанням. Від знань і умілих рук травматолога залежить не тільки здоров'я пацієнта, але і його життя.

Фармацевтична компанія «ВІСТА» приєднується до привітань і бажає всім травматологам міцного здоров'я, успіхів в медичній практиці, легких буднів, гарного настрою, вдячних і дисциплінованих пацієнтів, миру і спокою!

 

travmat

ВІСТА ВІТАЄ З ВЕЛИКОДНЕМ

Весна розквітла, наче казка, І сяє сонцем височінь небес.
Вітаємо зі світлим святом Пасхи!

Мира, щастя, добра та любові! Святкуємо Великодень в родинному колі!

Хай мир у серці вашому панує, хай ангел Божий щастя вам дарує!

 

easter FB

Громадська організація «Пацієнти за життя» створена у березні 2017 року з метою об’єднання зусиль громадськості, громадських активістів та правозахисників для впровадження системних змін у сфері охорони здоров’я в Україні. Місією організації є покращення якості життя громадян України шляхом здійснення ефективного громадянського представництва, впливу на політику та законодавство в сфері охорони здоров’я.

Громадська організація «Пацієнти за життя» поділяє занепокоєння громадян щодо епідемічної ситуації , що склалася в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та нестачею лікарських засобів для її лікування.

Організація підготувала запит до Верховної Ради та МОЗ щодо ввезення в Україну лікарських засобів для лікування COVID-19. Ви можете ознайомитися зі скан копією цього документу. 

 

 

23-25 жовтня 2019 року «Фармацевтична компанія ВІСТА», в рамках благодійного медико-соціального проекту «Не дай остеопорозу тебе зламати», разом з мережею медичних клінік MEDICOVER (м.Львів) провела безкоштовне обстеження на наявність ознак остеопорозу у пацієнтів клініки.

В першу чергу, для обстеження запрошувались пацієнти з групи ризику – жінки віком від 45 років, а також ті, хто перебуває під наглядом ревматолога, ендокринолога, або ж звертався до клініки з приводу перелому, а також всі бажаючі знизити свої ризики щодо остеопорозу. 

Обстеження проводилось за допомогою УЗ-денситометра MiniOmni (Ізраіль), який був наданий «Фармацевтичною компанією «Віста» мережі клінік MEDICOVER на час проведення акції.

Такий різновид денситометрії за допомогою ультразвуку є безпечним та швидким – заміри проводяться по зап’ястку і займають лише декілька хвилин. В результаті пацієнт отримує роздруківку з результатами, які дозволяють оцінити ступінь ризику остеопоротичних переломів. Далі, за результатами обстеження, лікар може скласти для пацієнта його індивідуальну програму профілактики або ж лікування остеопорозу.  

На жаль, результати акції підтвердили сумну статистику як і щодо поширеності остеопорозу, так і з приводу обізнаності пересічних українців про цю проблему. Денситометричні ознаки остеопенії та остеопорозу були виявлені у більш ніж 50% обстежених пацієнтів. Кожен з цих пацієнтів був проконсультований лікарем і проінформований про необхідність профілактики або лікування.

Остеопороз – підступна хвороба, так як перші прояви захворювання не мають клінічних ознак та специфічних скарг. При розвитку цієї патології кістки скелету тоншають та стають крихкими, що часто призводить до їх перелому при мінімальному навантаженні. Переломи кісток (насамперед хребці та шийка стегна) часто призводять до стійкої інвалідності, залежності від інших та скорочення тривалості життя. Тому дуже важливо своєчасно проводити профілактичні обстеження, бути обізнаним щодо власних ризиків, проводити профілактику і лікування остеопорозу.

 

Medi3Medi2Medi1

20 жовтня - Всесвітній День боротьби з остеопорозом, що був заснований у 1996 році при підтримці Національної Британської Асоціації Остеопорозу та Європейської Комісії. З 1997 року День Боротьби з остеопорозом був визнаний на міжнародному рівні для усвідомлення масштабів захворювання. 

Остеопороз – підступна хвороба тому, що перші прояви захворювання не мають клінічних ознак та особливих скарг. 


При розвитку цієї патології кістки скелету тоншають та стають крихкими, що часто призводить до їх перелому при мінімальному навантаженні. Переломи кісток (насамперед хребет та шийка стегна) часто призводять до стійкої інвалідності, залежності від інших та скорочення тривалості життя. 

Ви можете дізнатися більше про остеопороз на сайті https://osteoporoz.com.ua/

 

72471342 396981597647977 4721739521685716992 n

 

 

 

logo love your bones WOD RU

22 вересня – Всесвітній День пацієнтів хворих на хронічний мієлолейкоз (ХМЛ). Вибір саме цієї дати пояснюється мутаціями 9 та 22 хромосом у цих пацієнтів, що призводить до неконтрольованого росту білих клітин крові.

Ще 15 – 20 років назад такий діагноз був смертельним, але зараз існує достатня кількість препаратів, зданих зупинити прогресію хвороби та вернути пацієнтів до активного життя. В цей день пацієнти, хворі на тяжку хворобу об’єднуються, щоб звернути увагу на захист своїх прав отримати адекватне та безкоштовне лікування та підвищити рівень знань по діагностиці цієї хвороби.

В Україні є близько 3 тисяч пацієнтів, хворих на ХМЛ. Також існує благодійна організація пацієнтів, хворих на цю хворобу – «Капля крові», що має за свою мету поширити доступ до безкоштовного лікування для кожного пацієнта. Фонд працює разом з медичною та фармацевтичною спільнотою по розширенню можливостей як діагностики так і лікування пацієнтів, хворих на ХМЛ, займається освітньою роботою, проводить школи навчання для хворих на ХМЛ.

 

01

Згідно статистичних даних МОЗ України на 2017 рік близько 400 тисяч дорослих хворих в Україні страждають на захворювання крові та кровотворних органів. Структура гематологічної захворюваності досить різноманітна та включає в себе як доброякісні хвороби, зі сприятливим прогнозом перебігу, так і важкі злоякісні патологічні стани, що загрожують часто життю пацієнта та можуть викликати низку тяжких ускладнень.

З 1 по 15 грудня 2018 року в мережі клінік «Медіан» проходили Дні безкоштовної денситометрії за сприяння фармацевтичної компанії Віста. Мережа «Медіан» має 5 клінік, що розташовані як в Києві, так і поза Києвом, в Борисполі та поруч Борисполя. Мережа клінік «Медіан» має власні лабораторії , аптеку та діагностичні обладнання.

Всього близько 400 осіб пройшло первинний скринінг на ознаки остеопорозу протягом Днів безкоштовної денситометрії. У багатьох обстежених віком від 45 років було діагностовано остеопороз та остеопенію. Пацієнти отримали безкоштовну консультацію спеціаліста та рекомендації щодо подальшого лікування та обстеження. 

З 10 по 16 листопада на базі київської мережі «Аптека гормональних препаратів» пройшов благодійний проект по виявленню ознак остеопорозу у населення. Проект був організований фармацевтичною компанією ВІСТА, анонсовано у Фейсбуці, на нашій сторінці, запрошувалися усі бажаючі пройти безкоштовну денситометрію на ознаки остеопорозу.

В благодійному проекті прийняли участь лікарі – експерти з діагностики остеопорозу клінік VERUM, TARGET та ПАТ Укрзалізниця.

Спортивний Клуб 5 Element організував Дні Здорової Діагностики для своїх клієнтів з 24 по 27 жовтня з турботою про їх здоров’я. За сприяння фармацевтичної компанії ВІСТА всі бажаючі можуть пройти безкоштовну діагностику стану кісткової системи за допомогою УЗ денситометрії та отримати безкоштовну консультацію лікаря – спеціаліста у випадку порушень мінеральної щільності кістки.

Клініка судинної патології розташована в Києві по вулиці Брожка, 100 Б та спеціалізується у лікуванні захворювань судин різного походження. Головний лікар клініки, Лірник Сергій Віленович – один з ведучих судинних хірургів в Україні з досвідом роботи понад 25 років, автор власних методик лікування та методу компресійного масажу для лікування венозної недостатності. Сергій Віленович власноручно розробив апарат для компресійного масажу нижніх кінцівок. В клініці використовується найсучасніше обладнання, як для діагностики, так і для лікування захворювань судин.

Клініка «TARGET» розташована у Києві, спеціалізується в лікуванні онкологічних захворювань різної локалізації. В клініці працюють спеціалісти найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи в онкології. Клініка використовує міжнародні стандарти діагностики та лікування захворювань, відрізняється персоналізованим підходом до кожного пацієнта.

Фармацевтична компанія «Віста» продовжує свій внесок в забезпечення доступності для українців обстеження на наявність остеопорозу, адже раннє його виявлення і вчасне лікування сприяють попередженню тяжких переломів.  

Для покращення діагностики остеопорозу, компанія пропонує нові можливості, що відкривають перспективи приватним та державними закладам України.  Так, нещодавно відбулась акція надання сучасного портативного апарату для ультразвукової денситометрії виробництва Ізраїль філії ПАТ «Укрзалізниця» Київській Клінічній Лікарні №3 для виявлення остеопорозу серед працівників Укрзалізниці і населення м. Києва, яке обслуговує відомий лікувальний заклад.

Згідно міжнародної статистики кожна третя жінка у віці від 50 років та кожний п’ятий чоловік страждають на остеопороз. Остеопороз – одна з важливих проблем охорони здоров’я, що призводить до госпіталізації хворих на фоні розвитку ускладнень – переломів та безумовний фактор інвалідізації населення. Соціальна значимість остеопорозу обумовлена його високою частотою розповсюдженості, особливо враховуючи зростання проявів остеопорозу у осіб молодого працездатного віку на тлі супутньої патології. Ключовий фактор діагностики стану кісткової системи та підтвердження діагнозу остеопорозу – денситометрія.

Остеопороз – системне захворювання кісткової тканини, яке характеризується зниженням мінеральної щільності та якості структури кістки. Як результат, розвивається ризик деформації кісток та низько-енергетичних переломів. В усьому світі остеопороз – одна з найбільш розповсюджених та важливих проблем охорони здоров’я. При обстеженні осіб віком від 50-ти років та старше, у відповідності з критеріями ВОЗ, діагноз остеопорозу ставиться кожній 3-й жінці та кожному 5-му чоловіку. Частота остеопоротичних переломів у жінок є вищою за частоту інфаркту, інсульту та раку молочної залози, разом узятих, згідно даних досліджень по остеопорозу. 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…