23-25 жовтня 2019 року «Фармацевтична компанія ВІСТА», в рамках благодійного медико-соціального проекту «Не дай остеопорозу тебе зламати», разом з мережею медичних клінік MEDICOVER (м.Львів) провела безкоштовне обстеження на наявність ознак остеопорозу у пацієнтів клініки.

В першу чергу, для обстеження запрошувались пацієнти з групи ризику – жінки віком від 45 років, а також ті, хто перебуває під наглядом ревматолога, ендокринолога, або ж звертався до клініки з приводу перелому, а також всі бажаючі знизити свої ризики щодо остеопорозу. 

Обстеження проводилось за допомогою УЗ-денситометра MiniOmni (Ізраіль), який був наданий «Фармацевтичною компанією «Віста» мережі клінік MEDICOVER на час проведення акції.

Такий різновид денситометрії за допомогою ультразвуку є безпечним та швидким – заміри проводяться по зап’ястку і займають лише декілька хвилин. В результаті пацієнт отримує роздруківку з результатами, які дозволяють оцінити ступінь ризику остеопоротичних переломів. Далі, за результатами обстеження, лікар може скласти для пацієнта його індивідуальну програму профілактики або ж лікування остеопорозу.  

На жаль, результати акції підтвердили сумну статистику як і щодо поширеності остеопорозу, так і з приводу обізнаності пересічних українців про цю проблему. Денситометричні ознаки остеопенії та остеопорозу були виявлені у більш ніж 50% обстежених пацієнтів. Кожен з цих пацієнтів був проконсультований лікарем і проінформований про необхідність профілактики або лікування.

Остеопороз – підступна хвороба, так як перші прояви захворювання не мають клінічних ознак та специфічних скарг. При розвитку цієї патології кістки скелету тоншають та стають крихкими, що часто призводить до їх перелому при мінімальному навантаженні. Переломи кісток (насамперед хребці та шийка стегна) часто призводять до стійкої інвалідності, залежності від інших та скорочення тривалості життя. Тому дуже важливо своєчасно проводити профілактичні обстеження, бути обізнаним щодо власних ризиків, проводити профілактику і лікування остеопорозу.

 

Medi3Medi2Medi1

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…