З 10 по 16 листопада на базі київської мережі «Аптека гормональних препаратів» пройшов благодійний проект по виявленню ознак остеопорозу у населення. Проект був організований фармацевтичною компанією ВІСТА, анонсовано у Фейсбуці, на нашій сторінці, запрошувалися усі бажаючі пройти безкоштовну денситометрію на ознаки остеопорозу.

В благодійному проекті прийняли участь лікарі – експерти з діагностики остеопорозу клінік VERUM, TARGET та ПАТ Укрзалізниця.

 

Загалом за 5 днів заходу на базі 5 київських аптек пройшли обстеження близько 200 чоловік, переважно жінки віком від 45 років. У багатьох обстежених був діагностований остеопороз чи остеопенія. Пацієнти отримали безкоштовну консультацію лікаря та рекомендації пройти до-обстеження чи лікування на базі клінік.

Фармацевтична компанія ВІСТА вдячна мережі «Аптека гормональних препаратів» та клінікам VERUM, TARGET та ПАТ Укрзалізниця за можливість провести такі профілактично-лікувальні обстеження широким верстам населення та покращити здоров’я киян. Фармацевтична компанія ВІСТА відкриває нові можливості та перспективи, як діагностики, так і лікування остеопорозу.

1 agp

2 agp

3 agp

4 agp

6 fgp

7 agp

8 agp

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…