З 1 по 15 грудня 2018 року в мережі клінік «Медіан» проходили Дні безкоштовної денситометрії за сприяння фармацевтичної компанії Віста. Мережа «Медіан» має 5 клінік, що розташовані як в Києві, так і поза Києвом, в Борисполі та поруч Борисполя. Мережа клінік «Медіан» має власні лабораторії , аптеку та діагностичні обладнання.

Всього близько 400 осіб пройшло первинний скринінг на ознаки остеопорозу протягом Днів безкоштовної денситометрії. У багатьох обстежених віком від 45 років було діагностовано остеопороз та остеопенію. Пацієнти отримали безкоштовну консультацію спеціаліста та рекомендації щодо подальшого лікування та обстеження. 

Мережа клінік «Медіан» буде працювати у напрямку розширення своїх послуг щодо діагностики та лікування остеопорозу. Планується проведення тренінгу для спеціалістів клініки.

20181205

20181207

20181205

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…