22 вересня – Всесвітній День пацієнтів хворих на хронічний мієлолейкоз (ХМЛ). Вибір саме цієї дати пояснюється мутаціями 9 та 22 хромосом у цих пацієнтів, що призводить до неконтрольованого росту білих клітин крові.

Ще 15 – 20 років назад такий діагноз був смертельним, але зараз існує достатня кількість препаратів, зданих зупинити прогресію хвороби та вернути пацієнтів до активного життя. В цей день пацієнти, хворі на тяжку хворобу об’єднуються, щоб звернути увагу на захист своїх прав отримати адекватне та безкоштовне лікування та підвищити рівень знань по діагностиці цієї хвороби.

В Україні є близько 3 тисяч пацієнтів, хворих на ХМЛ. Також існує благодійна організація пацієнтів, хворих на цю хворобу – «Капля крові», що має за свою мету поширити доступ до безкоштовного лікування для кожного пацієнта. Фонд працює разом з медичною та фармацевтичною спільнотою по розширенню можливостей як діагностики так і лікування пацієнтів, хворих на ХМЛ, займається освітньою роботою, проводить школи навчання для хворих на ХМЛ.

 

01

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…