Спортивний Клуб 5 Element організував Дні Здорової Діагностики для своїх клієнтів з 24 по 27 жовтня з турботою про їх здоров’я. За сприяння фармацевтичної компанії ВІСТА всі бажаючі можуть пройти безкоштовну діагностику стану кісткової системи за допомогою УЗ денситометрії та отримати безкоштовну консультацію лікаря – спеціаліста у випадку порушень мінеральної щільності кістки.

Остеопороз – підступна хвороба тому, що перші прояви захворювання не мають клінічних ознак та особливих скарг. При розвитку цієї патології кістки скелету тоншають та стають крихкими, що часто призводить до їх перелому при мінімальному навантаженні. Переломи кісток (насамперед хребта та шийки стегна) часто призводять до стійкої інвалідності, залежності від інших та скорочення тривалості життя. Жінки страждають на остеопороз частіше по причині впливу жіночих гормонів на механізми кісткової регуляції, тому в групі ризику жінки в пост -менопазі та з гормональними порушеннями перш за все. Для діагностики перших проявів захворювання треба пройти спеціальне обстеження мінеральної щільності кістки, денситометрію.

Партнерами нашої компанії по проведенню Днів Здорової Діагностики виступили клініка VERUM, клінічна лікарня ПАТ "Укрзалізниця" та клініка судинної патології лікаря Сергія Лірника. 

В Дні Здорової Діагностики Клуб 5 Element запрошує усіх бажаючих пройти безкоштовно це обстеження, а також залучити до діагностики своїх батьків та близьких, чиє здоров’я нас дуже турбує. Всі клієнти Спортивного клубу 5 Element можуть приєднатися до діагностики та виключити ознаки остеопорозу у себе та близьких. Проект триває, приєднуйтеся та бережіть своє здоров’я!

04 5

03 5

02 5

01 5

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…