Громадська організація «Пацієнти за життя» створена у березні 2017 року з метою об’єднання зусиль громадськості, громадських активістів та правозахисників для впровадження системних змін у сфері охорони здоров’я в Україні. Місією організації є покращення якості життя громадян України шляхом здійснення ефективного громадянського представництва, впливу на політику та законодавство в сфері охорони здоров’я.

Громадська організація «Пацієнти за життя» поділяє занепокоєння громадян щодо епідемічної ситуації , що склалася в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та нестачею лікарських засобів для її лікування.

Організація підготувала запит до Верховної Ради та МОЗ щодо ввезення в Україну лікарських засобів для лікування COVID-19. Ви можете ознайомитися зі скан копією цього документу. 

 

 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…