Згідно статистичних даних МОЗ України на 2017 рік близько 400 тисяч дорослих хворих в Україні страждають на захворювання крові та кровотворних органів. Структура гематологічної захворюваності досить різноманітна та включає в себе як доброякісні хвороби, зі сприятливим прогнозом перебігу, так і важкі злоякісні патологічні стани, що загрожують часто життю пацієнта та можуть викликати низку тяжких ускладнень.

Гематологія є однією з найбільш динамічних областей медицини, що дуже швидко розвивається. За останні роки суттєво змінилися як методи діагностики хвороб так і розроблені принципово нові підходи до лікування багатьох складних захворювань, що раніше характеризувалися високою смертністю. Фармацевтична галузь за останні десятиріччя зробила революційні кроки по розробці нових більш ефективних засобів та розширила арсенал терапевтичних можливостей лікарів.

На жаль, в Україні до цього часу зберігається обмеженість вибору лікарських препаратів, що широко використовуються за кордоном та включені в світові стандарти лікування гематологічних хвороб. Наприклад, лікарський препарат леналідомід із групи імуномодуляторів входить до великої кількості міжнародних протоколів лікування множинної мієломи, лімфом та мієло-диспластичного синдрому. Препарат леналідомід відноситься до лідерів по продажам фармацевтичних препаратів, його загальний об’єм за 2018 рік склав понад 10,5 млрд. доларів в усьому світі.

До 2019 року в Україні не було в наявності зареєстрованих препаратів леналідоміду взагалі, що суттєво звужувало терапевтичні можливості в гематології. В Україні не менше ніж 10 тисяч пацієнтів потребують постійного лікування леналідомідом. По причині відсутності альтернативи препарату пацієнти часто змушені використовувати засоби нелегального та контрабандного походження сумнівної якості, ризикуючи своїм здоров’ям.

Фармацевтична компанія ВІСТА має у своєму портфелі широкий діапазон гематологічних препаратів, що був не повним без леналідоміду. Наша компанія в цьому році зареєструвала Леналідомід та зробила його поставку для МОЗ України, вигравши тендер по державним закупівлям. Це перша в Україні поставка зареєстрованого леналідоміду згідно чинного законодавства, що регулювалась міжнародними організаціями.

Життєво необхідний лікарський засіб дуже скоро отримають гематологічні пацієнти в різних регіонах України, що відкриє нові можливості та перспективи лікування. Разом з фармацевтичною компанією ВІСТА українські пацієнти та лікарі зможуть приблизити стандарти лікування до міжнародних протоколів, що покращить показники ефективності та безпечності терапії в гематології. ВІСТА пропонує нові можливості та перспективи лікування, як для пацієнтів, так і для лікарів.

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…