Клініка судинної патології розташована в Києві по вулиці Брожка, 100 Б та спеціалізується у лікуванні захворювань судин різного походження. Головний лікар клініки, Лірник Сергій Віленович – один з ведучих судинних хірургів в Україні з досвідом роботи понад 25 років, автор власних методик лікування та методу компресійного масажу для лікування венозної недостатності. Сергій Віленович власноручно розробив апарат для компресійного масажу нижніх кінцівок. В клініці використовується найсучасніше обладнання, як для діагностики, так і для лікування захворювань судин.

Нещодавно в клініці стало доступним обстеження денситометрії завдяки співпраці з фармацевтичною компанією ВІСТА. В клініці був встановлений УЗ денситометр MiniOmni виробництва Ізраїль для діагностики остеопорозу. Головний лікар Лірник Сергій Віленович особисто ознайомився з методикою діагностики мінеральної щільності кістки за допомогою цього апарату.

Посеред пацієнтів клініки судинної патології доктора Лірника багато пацієнтів похилого віку, що знаходяться у групі ризику розвитку остеопорозу, та особливо жінок. За допомогою методу денситометрії всі пацієнти будуть обстежені та у випадку необхідності зможуть отримати рекомендації лікаря та необхідне лікування.

 

02

 01

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…