Клініка «TARGET» розташована у Києві, спеціалізується в лікуванні онкологічних захворювань різної локалізації. В клініці працюють спеціалісти найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи в онкології. Клініка використовує міжнародні стандарти діагностики та лікування захворювань, відрізняється персоналізованим підходом до кожного пацієнта.

При застосуванні певних лікарських засобів та проведенні хіміотерапії існує ризик пошкодження кісткової системи, що можна діагностувати спеціальною методикою – вимірюванням мінеральної щільності кістки за допомогою денситометрії. До цього часу клініка не мала свого денситометру, хоча проведення такого обстеження є клінічно обґрунтованим для великої кількості пацієнтів клініки «TARGET»

Також визначення мінеральної щільності кісток є необхідним для діагностики та лікування остеопорозу – системного порушення обміну речовин у кістках, пов’язаного з віковими змінами гормонального балансу як у чоловіків, так і у жінок. Хвороба майже не має клінічних проявів, але головна її загроза – виникнення тяжких переломів (насамперед, хребців, шийки стегна), які часто призводять до стійкої інвалідності і передчасної смерті. За даними міжнародних досліджень в Україні понад 6 мільйонів громадян мають високий ризик перелому хребта та інших кісток по причині остеопорозу.

На минулому тижні за сприяння фармацевтичної компанії «Віста» в клініці був встановлений ультразвуковий денситометр MiniOmni виробництва Ізраїль. Головний лікар клініки, професор та лікар - онколог Киркилевський Станіслав Ігоревич особисто був присутній при навчанні персоналу навичкам користування ультразвуковим денситометром. Лікарі сумісно з представниками фармацевтичної компанії «Віста» ознайомилися з принципами роботи приладу та діагностики мінеральної щільності кістки, провели разом тестові дослідження стану кісток у пацієнтів.

Таким чином, діагностичні та клінічні можливості клініки ««TARGET» значно розширилися за рахунок співпраці з компанією «Віста». Фармацевтична компанія «Віста» відкриває нові можливості та перспективи, як для лікарів, так і для пацієнтів.

 

Target 1

Target 2

Target 3 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…