Профілактика онкозахворюваннь

Кожна людина, яка любить життя, побоюється цієї страшної хвороби, назва якої починається на букву «Р». Але є кілька продуктів, які зможуть уберегти вас від неї. Отже, спробуйте 5 простих способів, щоб захистити себе від цієї страшної хвороби.

1. Часник
Було проведено більше десятка досліджень, які підтвердили, що, приймаючи по одному зубчику часнику в день, можна скоротити ризик раку шлунку, товстої кишки і сечового міхура як мінімум на 30%. Крім того, було доведено, що така профілактика може допомогти знищити до 98% клітин раку молочної залози. Натуральні інгредієнти часнику зміцнюють імунну систему і допомагають знищити аномальні клітини.

Рак головного мозку є досить поширеним онкологічним захворюванням. Серед усіх видів онкологічних захворювань рак мозку становить близько 50%. Дане онкологічне захворювання може розвинутися однаково у людей обох статей.
Причому первинний рак мозку, на стадії, коли захворювання локальне, може бути в багатьох випадках вилікуваний за допомогою хірургічного втручання. Вторинний рак головного мозку лікується складніше.
На жаль, більшість випадків раку мозку виявляється на стадії, коли лікування досить важке й тому статистика говорить про смертельний результат даного захворювання більш ніж у 60% випадків.

Незважаючи на те, що різні пухлини мають між собою велику подібність, вони одночасно з цим настільки різноманітні, що їх дуже важко класифікувати або розділити на групи. Своєрідність кожної конкретної пухлини залежить від причин її виникнення, механізму її росту, розташування і поширення. Усі пухлини, залежно від характеру протікання їх росту і розвитку, діляться на дві великі групи - доброякісні та злоякісні пухлини.

У чому ж різниця між ними? Чим злоякісна пухлина відрізняється від доброякісної?

Люди, що пережили рак, впевнені: підходити до профілактики та лікування онкології слід комплексно, залучаючи не тільки тіло, а й душу. Адже часто рак - це сигнал "стоп", який вимагає зупинитися і подумати, що з тобою не так.
Рак - одне з найсерйозніших захворювань, яке по-справжньому лякає людину, навіть якщо онкологія виникла не у нього. А чутки, домисли або історії тільки збільшують страх. Як захистити себе від раку? Що бажано робити в якості профілактики онкозахворювання?
Онкологи розрізняють 3 типу профілактики ракових захворювань.

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…