Кожна людина, яка любить життя, побоюється цієї страшної хвороби, назва якої починається на букву «Р». Але є кілька продуктів, які зможуть уберегти вас від неї. Отже, спробуйте 5 простих способів, щоб захистити себе від цієї страшної хвороби.

1. Часник
Було проведено більше десятка досліджень, які підтвердили, що, приймаючи по одному зубчику часнику в день, можна скоротити ризик раку шлунку, товстої кишки і сечового міхура як мінімум на 30%. Крім того, було доведено, що така профілактика може допомогти знищити до 98% клітин раку молочної залози. Натуральні інгредієнти часнику зміцнюють імунну систему і допомагають знищити аномальні клітини.


5 produktov

2. Чорний перець
Дослідники стверджують, що пиперин, який міститься в перці  і надає йому своєрідний смак, швидко вбиває аномальні клітини. Для того, щоб він зробив свою справу, достатньо приймати 1/4 чайної ложки щодня. Пиперин спрямовується до клітин ДНК, які досить швидко ростуть і виходять за межі звичайного розміру, що є показником того, що вони можуть бути злоякісними.

3. Орегано або материнка
Всього лише одна чайна ложка сухого листя материнки містить стільки ж антиоксидантів, як 5 столових ложки мигдалю, 1/2 чашки нарізаної спаржі, і в 30 разів більше захисту антиоксидантів, ніж у чорниці. Основний антиоксидант сухого орегано називається розмариновою кислотою і допомогає боротися з ростом бактерій.

4. Морква
Вона містить каротиноїди, які забезпечують їй помаранчевий пігмент. Вони також є потужними антиоксидантами, які можуть скоротити ризик раку до 70%. Ви також можете отримати добавку під назвою «змішані каротиноїди».

5. Гранатовий сік
Дослідження показали, що, випиваючи всього 0,5 чашки гранатового соку щодня, можна допомогти запобігти рак. Він містить речовини, які запобігають активності ракових клітин.


Так що приймайте ці продукти, які корисні й іншими своїми властивостями, і будьте здорові!

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…