Люди, що пережили рак, впевнені: підходити до профілактики та лікування онкології слід комплексно, залучаючи не тільки тіло, а й душу. Адже часто рак - це сигнал "стоп", який вимагає зупинитися і подумати, що з тобою не так.
Рак - одне з найсерйозніших захворювань, яке по-справжньому лякає людину, навіть якщо онкологія виникла не у нього. А чутки, домисли або історії тільки збільшують страх. Як захистити себе від раку? Що бажано робити в якості профілактики онкозахворювання?
Онкологи розрізняють 3 типу профілактики ракових захворювань.


kak zaschitit sebja

Зміна харчування і неправильного способу життя, відмова від куріння, зменшення впливу інших шкідливих факторів.
Лікування передракових захворювань, серйозних запалень, а також раннє виявлення скупчення ракових клітин в організмі.
Попередження розвитку метастазів у онкохворих, а також рецидивів і нових пухлин у тих, хто вже вилікувався від раку.
Протиракова програма
Відмовся від шкідливої їжі
Канцерогени містяться в багатьох продуктах, зокрема, у смаженій на маслі і у фритюрі їжі, а також консервації та маринадах, продуктах тривалого зберігання, копченостях. Особливо шкідливі білкові продукти, що піддавалися тривалій термічній обробці. Зменш споживання жиру, особливо тваринного, а також не переїдай - щоденна калорійність раціону не повинна перевищувати 2500 калорій. Скороти споживання алкоголю до 1-2 порцій на день (порція - це келих сухого вина або 0,33 л пива). Що стосується води, використовуй фільтровану або бутильовану воду.
Кидай палити
У курців рак легенів розвивається в 10 разів частіше, ніж у тих, хто не палить. Крім того, у них в десятки разів зростає ризик розвитку пухлин інших органів: рота, стравоходу, шлунку, підшлункової залози, нирок і навіть шийки матки!
Увага: пасивне паління так само шкідливо, як і активне. Курець, який відмовився від шкідливої ​​звички, протягом наступних 15-20 років в десятки разів знижує ризик загибелі від захворювань, що викликаються нікотином.
Перевірся на віруси
Віруси можуть викликати близько 10% усіх онкологічних захворювань. Наприклад, деякі штами вірусу папіломи людини провокують рак шийки матки, віруси гепатиту В і С в деяких випадках викликають рак печінки. Від моменту зараження і до розвитку раку можуть пройти роки, але якщо ти є носієм онкологічного вірусу, необхідно про це знати - щоб регулярно контролювати стан свого здоров'я і не залишити хворобі жодного шансу.
Зміцнюй імунітет
Якщо ти занадто часто хворієш простудними захворюваннями, звернися до імунолога. Намагайся вести здоровий спосіб життя, повноцінно відпочивати, не перепрацьовувати. Будь фізично активним - рекомендується займатися спортом не менше 3-х разів на тиждень по 30-40 хв. Онкологічний ризик знижують регулярне відвідування лазні, контрастний душ, обливання холодною водою та інші оздоровлюючі і загартовуючі заходи.
Приділи собі увагу
Якщо у тебе є родимки, які постійно дратуються одягом або ланцюжками на шиї, збільшуються в розмірі або змінюють колір, обов'язково звернися до лікаря. Своєчасне видалення таких родимок зменшує ризик розвитку раку шкіри. Регулярно, відразу після закінчення менструації, проводь самообстеження молочних залоз, пальпуй їх у напрямку від периферії до центру. Якщо ж тебе що-небудь насторожує у вигляді і кольорі шкіри, а також форма залози, або ти намацала якісь ущільнення, покажися гінекологу. Там ти зможеш здати мазки зі слизової шийки матки для цитологічного обстеження на предмет зміни її клітин - щоб попередити розвиток раку. Регулярно проходь флюрографію, а після 45-ти років і мамографію.

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…