Ріст злоякісної пухлини (розмноження, ділення ракових клітин) відбувається безупинно. Не виявлена, або така, що не піддалася лікуванню, вона з плином часу переходить із I стадії захворювання в II, далі, в III і IV стадію.

Ця послідовність не завжди зберігається. Процес із I стадії може відразу перейти в III стадію, при множинному метастазуванні в регіонарні лімфатичні вузли, або в IV - при метастазуванні у віддалені органи.

Інтенсивність і характер росту пухлини залежать від багатьох факторів: імунобіологічних особливостей організму хворого, місцевої опірності тканини, гістологічної структури і біологічних особливостей саме цієї пухлини. Залежно від цих та багатьох інших факторів пухлина може протягом декількох днів збільшитися вдвічі. Іноді на це вимагається багато місяців і років. Передбачити темп росту пухлини складно. Відомі фактори, що прискорюють його: надмірне перебування на сонці, теплові процедури, травматизація, фізіотерапевтичні процедури (кварц, УВЧ, солюкс та ін.). Пригнічений стан хворого, страх, відсутність віри у виліковування сприяють прогресуванню процесу. Чим пізніше розпочато лікування, тим поширеніший пухлинний процес, тим складніше лікування. При багатьох локалізаціях раку в I стадії можна досягти повного виліковування. У IV стадії рака більшості локалізацій повне виліковування неможливо.

rannyya diagnostika

В даний час у розпорядженні лікаря, що досліджує хворого, підозрілого на наявність пухлинного захворювання, існує багато засобів і методів, що дозволяють діагностувати злоякісне новоутворення на ранніх його стадіях.

У медицині існує поняття "онкологічна настороженість", що допомагає виявленню початкових форм раку й проведенню своєчасного лікування хворих. "Онкологічна настороженість" - це насамперед сума конкретних пізнань кожного лікаря з області онкології, знання симптоматики ранніх стадій раку різних локалізацій, ретельне обстеження кожного хворого, підозрілого на рак, своєчасний початок лікування після встановлення діагнозу.

Серед населення поширено чимало пліток про народні засоби лікування раку, про знахарів, що роблять чудеса зцілення. Важке захворювання, особливо в невиліковної стадії, породжує у хворого і його родичів прагнення до пошуку таких "цілителів". Коли є попит, з'являються і пропозиції. У випадках дійсно занедбаних, здавалося б, втрачати вже нічого - знахарі й бабки шкоди не принесуть, насправді ж шкода від них є завжди. Після скороминаючого покращення від психотерапії та знахарського симптоматичного лікування часто настає значне погіршення, тому що в застосовуваних зіллях чимало шкідливих домішок (мідний купорос, сулема, аконіт та ін.). Чутки про дієві засоби народної медицини є нерідко причиною занедбаності хвороби. У картотеках онкологічних кабінетів є й такі хворі, які до звернення до лікаря втратили не один місяць на лікування народними засобами з явним збитком для себе.

Єдиний метод боротьби з раковими захворюваннями - лікування в медичних установах. Лікування поза медичними установами неперевіреними методами і засобами веде до занедбаності хвороби, неможливості подальшого радикального лікування.

 

 

Ліки від ТОВ "ФК ВІСТА"

Препарати ВІСТА відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: 03035, м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, приміщення 601-1
Пошта: info@vista.org.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…